Триває наукова і освітня співпраця учасників проєктної групи ОПП «Банківський бізнес»20 Травня 2023р.

Представники кафедри, члени проєктної групи ОПП «Банківський бізнес» проф. Ірина Краснова, керівник (гарант) проєктної групи та члени проєктної групи проф. Андрій Нікітін і доц Валентина Шевалдіна в рамках співпраці із Західноукраїнським національним університетом – 19 та 20 травня взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції на території Закарпатського навчально-наукового інституту ЗНУ (м. Свалява).
Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні, економіко-правові та фінансові виклики в умовах глобальних трансформацій»  організована вже в третє кафедрою міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ЗУНУ. Співорганізаторами виступили Університет Західної Македонії (Грецька Республіка), Університет Мармара (Турецька Республіка), Братиславський університет економіки та менеджменту (Словацька Республіка), Європейська Асоціація Енергетичної Безпеки (Чеська Республіка).
Засідання проходили у змішаному режимі, і хоча багато учасників були присутні через ZOOM, ядром обговорення були саме «живі» учасники, які представляли свої погляди на процеси поглиблення європейського вектору національної вищої школи, проблеми міжнародної політики, економіки та фінансів.
Конференція проходила два дні та супроводжувалась жвавими обговореннями в рамках пленарних та секційних засідань. Учасники, що прибули офлайн, долучились до відкритого мікрофону «Подолання викликів в умовах невизначеності».
Робоча група ОПП «Банківський бізнес» отримала багато ключовою інформації, що буде використана для вдосконалення змісту освітньої програми, в тому числі завдяки комунікації із здобувачами, викладачами, стекйхолдерами освітнього процесу в галузі банківського бізнесу. Ректору ЗУНУ проф. Андрію Крисоватому були презентовані монографії, видані на кафедрі, отримана підтримка прагнень для подальшої співпраці в науково-методичній сфері.

Більше фото на сторінці кафедри у Фейсбук.

Подія була широко висвітлена на сайтах навчальних закладів- організаторів та у ЗМІ.

Публікація в газеті «Голос України»

Публікація на порталі «Район Свалява»

Новина на сайті ЗНУ

Відеорепортаж