Студенти кафедри банківської справи та страхування – серед переможців змагань у Національному банку України!18 Листопада 2022р.

18 листопада 2022 р відбувся фінал щорічних змагань університетських команд “Монетарна політика: виклик НБУ університетам” (NBU University Challenge).
За кубок Голови НБУ змагалися 3 команди, що вийшли у фінал:
Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вітаємо команду кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, яка посіла у фінальних змаганнях 2 місце. Пишаємося ментором команди від кафедри – випускником програми PhD Олегом Макаровим, його високим професіоналізмом та умінням згуртувати команду.
Велика подяка капітану команди Феодосію Болдирєву (ФЦ-401) і членам команди: Козачук Діані (ФБ-201) та Смаковському Ярославу (ФУ-201) за чудову роботу! Бажаємо їм всього найкращого та подальших успіхів у навчанні і в професійному зростанні в стінах кращого економічного!