Оголошується проведення ювілейного, X Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!25 Січня 2023р.

Кафедра банківської справи та страхування КНЕУ повідомляє, що на підставі наказу ректора КНЕУ №22 від 25 січня 2023 р. оголошується проведення ювілейного, десятого, Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку" (сезон 2023 р.). Запрошуємо небайдужих до банківської справи та до науки студентів вітчизняних та зарубіжних ВНЗ та їх наукових керівників!
Термін подання робіт – до 31 березня 2023 р. Роботи і супроводжуючі матеріали надсилаються виключно в електронному виді! Детальна інформація про конкурс, його умови та історію – на сторінці конкурсу.