Вітаємо доцента кафедри Ларенюка В.В. з перемогою у конкурсі!08 Березня 2023р.

Колектив кафедри щиро вітає нашого колегу, доцента Лавренюка Владислава Володимировича з перемогою в Конкурсі наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок  молодих вчених!

Команда молодих вчених КНЕУ, де Владислав Лавренюк є відповідальним, здобула перемогу в конкурсі з проектом «Переміщений бізнес у ревіталізації регіональних екосистем в Україні». До складу команди увійшли: проф. Є. Поліщук (керівник проєкту), доц. В.Лавренюк (відповідальний), проф. А. Іващенко, доц. А. Корнилюк, доц. Ю. Герненго, доц. В. Горбов, доц. М. Теплюк, аспірант Б.Фоменко.

Протягом трьох років науковці будуть працювати над розробкою науково обґрунтованих практичних рекомендацій щодо ревіталізації регіональних екосистем України із залученням переміщеного бізнесу з використанням відповідних моделей фінансування його розвитку.