Наукова робота продовжується!22 Червня 2023р.

22.06.2023 Національний центр підготовки банківських працівників України (НЦПБПУ) спільно з Українською агенцією інвестиційного розвитку провів круглий стіл «СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ РИЗИКАМИ: ЗМІНИ У 2023 РОЦІ». Участь у цьому заході прийняв професор кафедри І.Б. Івасів.

Було обговорено широке коло актуальних проблем функціонування банківського сектора, зокрема ризики ІСТ та інформаційної безпеки, ризики аутсорсерів, юридичні ризики, новації у звітності щодо СУОР, передбачені змінами у постанові №64 (Положення про організацію системи управління ризиками в банках України та банківських групах), особливості управління ризиками у воєнний час, включаючи проблему забезпечення неперервної діяльності банку, розвиток системи управління ризиками в частині ESG, умови сталого фінансування.