Круглий стіл “СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ РИЗИКАМИ: ЗМІНИ У 2023 РОЦІ”22 Червня 2023р.

В сучасних умовах банки повинні створювати ефективні механізми управління операційним ризиком, зокрема ризиком ІCT та ризиком інформаційної безпеки, з урахуванням впливу на інші ризики, притаманні діяльності банку. Проблемам управління операційними ризиками було присвячено круглий стіл “СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМИ РИЗИКАМИ: ЗМІНИ У 2023 РОЦІ”, який відбувся 22 червня 2023 під егідою Національного центру підготовки банківських працівників України та Української агенції інвестиційного розвитку. У роботі даного заходу взяли участь фахівці Національного банку України, комерційних банків, Кафедру банківської справи та страхування представив д.е.н., професор І.Б. Івасів.