Продовжують підвищувати кваліфікацію викладачі кафедри банківської справи та страхування16 Лютого 2023р.

Нові реалії змінюють підходи до навчання та підвищення кваліфікації для надання якісної освіти здобувачам. І викладачі кафедри банківської справи та страхування продовжують активно працювати в цьому напряму.

Доцентка Віталія Демченко опанувала та успішно завершила ряд курсів на освітній платформі Prometheus загальним обсягом 195 годин: «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги та можливості»;  «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів»; «Медіаграмотність для освітян»;«Освітні інструменти критичного мислення».

Всі курси виявилися цікавими, корисними, змістовними, інформативними та дуже важливими для підвищення якості викладання і проведення наукової роботи.