Відбулася лекція від експерта НБУ15 Листопада 2022р.

15.11.22 на кафедрі банківської справи та страхування, за запрошенням завідувача кафедри, проф. Примостки Л.О., відбулася відкрита гостьова лекція головного експерта управління стратегічного аналізу та планування Департаменту стратегії Національного банку Olena Trygub Тригуб О.В.

На лекції були розглянуті питання теми: "Стратегічне управління особистими фінансами: мрій та дій". Слухачами були студенти 1- 4 курсів факультету фінансів.

Під час лекції студенти пройшли експрес-тестування з фінансової грамотності і показали гарні знання.

Щиро дякуємо, шановній Олені Володимирівні Тригуб за цікаву, практично-орієнтовану лекцію, а студентам за активну участь. Фотозвітуємо:

На зображенні може бути: 3 людини

На зображенні може бути: 16 людей, екран та текст

На зображенні може бути: 8 людей та текст

На зображенні може бути: 13 людей, екран та текст

На зображенні може бути: 19 людей та текст

На зображенні може бути: 1 особа та текст «в умовах невизначеност найперше, що потрибно зробити - встановити контроль над свойми финансами»

На зображенні може бути: 4 людини, хмара та текст

На зображенні може бути: 1 особа та текст