Продовження циклу відкритих гостьових лекцій22 Листопада 2022р.

Наш фронт освітній і ми щодня на передовій!
💼Новий тиждень — нова зустріч!
Кафедра банківської справи та страхування продовжує цикл відкритих гостьових лекцій. 22.11.22 р. за запрошенням доцента кафедри
Стецюк Т.І., відбулася відкрита гостьова лекція за участю начальника відділу по роботі з автодилерами Департаменту розвитку роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції СК «АРКС», у минулому нашого випускника ОПП «Страхування та ризик-менеджмент»
ВІТАЛІЯ БИСТРАНОВСЬКОГО!
Лекція присвячена фінансовому бізнесу - страхуванню!
Такий формат проведення лекцій створює умови для дискусій, сприяє практично-наукового діалогу!
Дякуємо, спікеру ВІТАЛІЮ БИСТРАНОВСЬКОМУ за змістовну лекцію, яка супроводжувалася ілюстрованим матеріалом, була надзвичайно цікавою і корисною - 110 учасників!
Завдяки таким лекціям отримані знання залишаються в пам’яті надовго! В умовах війни - це безцінно!
Найбільший внесок студентів у перемогу — це їх успішне навчання, яке вони будуть демонструвати на практиці в майбутньому. ☝🏻
Фотозвітуємо:
На зображенні може бути: 10 людей та текст