Відкрита онлайн-лекція для студентів магістерського рівня підготовки: "Практика від передового банку України в галузі фінансового моніторингу та валютного нагляду"02 Червня 2023р.

Відкрита онлайн-лекція для студентів магістерського рівня підготовки"Практика від передового банку України в галузі фінансового моніторингу та валютного нагляду". Спікер: Дмитро Вострєцов, Директор департаменту фінмоніторингу та валютного нагляду Укрексімбанку. 24 травня 2023р. Лекція пройшла в рамках викладання дисципліни "Валютне регулювання та контроль". Організатор - професор кафедри банківської справи Ходакевич С.І. Студенти отримали нові знання по механізму і процедурам проведення операцій фінмоніторингу в банках. Ознайомились з передовими практиками застосування автоматизованих систем проведення операцій фінмоніторингу. Спілкування проходило у формі активного діалогустуденти задавали питанняадже виконання правил фінмоніторингу є необхідним і критично важливим фактором для фінансового бізнесу.