Літературна зустріч кураторів з першокурсниками21 Листопада 2022р.

21. 11. 2022р., на кафедрі банківської справи та страхування відбулася ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ 📚
кураторів проф. Краснова І.В., доц. Стецюк Т.І. з пешокурсниками ОПП «Управління фінансовим бізнесом»
ФУ 101; ФУ 102!
Говорили про КНИГИ які допоможуть розкрити свої творчі здібності, підкажуть як навчитися вчитися і правильно мислити, чому важливо мислити системно і як грамотно працювати з інформацією та не вчитися на власних помилках, розкажуть про мозок і його властивості, важливість відпочинку та відновлення, про ризики, як їх бачити і враховувати у своїх рішеннях, про книги 📚 які заохочують думати:
✅ «Системне мислення», автор Джозеф О‘Конор;
✅ «Навчитися вчитися», автор Барбара Оклі;
✅ «Мислення швидке і повільне», автор Деніел Канеман.
Системне мислення - це компетенція XXI ст.❗️
«Хочете змінити свою реальність - змінюйте своє мислення»⁉️
На жаль зустрілися не у бібліотеці, а на інформаійній платформі ZOOM!
Працюємо, взаємодіємо і фотозвітуємо!
На зображенні може бути: 11 людей, екран та текст
Немає опису світлини.
На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та текст «людина сама E системою живе y CBITI систем. наш органзм -це комплекс взаемоповязаних, комплексних, самопдтримувальних систем: травна, нервова, серцево-судинна. A також люди живуть усередин таких систем, як держава, бзнес, сім'я € ix елементами. системи велик й мал можуть поводитися дуже схоже. це означае, що кожен 3 нас уже мае нтуïтивн знання про те, як влаштован системи, однак загальних уявлень часто недостатньо. для пдтримки розвитку складних систем важливо розвивати системне мислення.»
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «системно мислити в бзнесі означае: 1. грамотно працювати нформацею: 3. опрацьовувати pıзHI сценарий ршень. збирати 3 ризних джерел, верифкувати, погодьтеся, завжди важливо мати план Ð. заповнювати дефцит даних. нформаця сьогодн нескинченна, обсяг ваги обмежений, важливо брати до уваги тльки яксну нформацю. 4. бачити ризики враховувати ix свох ршеннях. 2. глибоко опрацьовувати питання, бачити детал та нюанси ситуаци, взаемозв'язки ншими явищами, що допомагае формувати цлне бачення. 5. враховувати явища економчного, ринкового, полтичного характеру та хнй вплив на дяльнсть компани. це допомагаеу довгостроковому стратегчному плануванн.»
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст
На зображенні може бути: 1 особа та текст
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст
На зображенні може бути: ‎2 людини та ‎текст «‎денел канеман <<мислення швидке й повильне"> денел канеман психолог, що звернув увагу, що люди рдко приймають ршення, керуючись виключно рацональними мркуваннями. у своёй книз "мислення, швидке та повильне" (Thinking, Fast and Slow) денел канеман продовжуе розвивати свою теорю, при цьому придляючи значну увагу тому, як насправд мислять, реагують та приймають ршення люди. ×ור‎»‎‎
На зображенні може бути: 3 людини та текст «слðпа пляма тетяна ванівна тещюк ми викреслюемо частина информацё формуемо наші уявлення виходячи 3 того, що помтили. завжди € инша информация, але, оскi̇льки вона для нас неважлива, 3 чисто практичной точки зору ii як би HỈ. коли наші ментальн модел вже сформовани, викреслювання працюе на ix подтримку. наприклад батьки часто не помчають, що ix дитина-уже дорослий. вони як ранше бачать в ньому малюка cлini до його зростаючой незалежност змужнння, поки в якийсь момент BİH не заявить про себе на повний голос. (нод це може бути справжним вибухом емоцй.) латакузьменко»
На зображенні може бути: текст «ui 3 книги мені дуже вдгукнулися, i дали багато цi̇нно" информаци для бильш ефективного навчання, a також багато корисной та цкаво" нформацй щодо роботи нашого мозку, тому я продовжу ix читать на зимових канкулах, коли буде час.»