Методичний семінар "Міжнародний досвід викладання та методики навчання"12 Червня 2023р.

Відбувся методичний семінар кафедри банківської справи та страхування на тему:

"Міжнародний досвід викладання та методики навчання"
доповіли Баріда Н.П., Мурашко О.В.
За результатами зарубіжного науково-дослідного  стажування в Бременському університеті (Німеччина, місто Бремен)
      На методичному семінарі кафедри 12 червня 2023 р. доцент Баріда Надія Петрівна, доповіла про досвід викладання здобувачам економічного профілю в зарубіжних університетах, зокрема, в Німеччині: Бременський університет (в якому пройшла стажування з 01.09 - 31.12.2022), Гете університет (місто Франкфурт на Майні), Франкфуртський університет прикладних наук; в Польщі - Краківський економічний університет та Познанський економічний університет.
Професор Мурашко Олена Володимирівна, розповіла про систему освіти в Німеччині, зокрема - про особливості університетської освіти на прикладі Бременського університету, про специфіку формування освітніх програм та навчальних планів.