Засідання наукового студентського гуртка "Гроші та кредит" (студенти факультету "Економіки управління"03 Квітня 2017р.

03.04.2017 відбулось засідання студентського наукового гуртка "Гроші та кредит" (студенти факультету "Економіки управління").
Цього разу на засіданні слухали наукові доповіді на наступні теми: Діана Джуган "Діяльність НБУ, як основного банку країни"; Остратова Катерина "Інструменти грошово-кредитної політики"; Єлизавета Миндзя " Інфляція та її соціально-економічні наслідки"; Шевченко Руслана "Рефінансування: сучасний закордонний досвід".
Серед присутніх викладачів кафедри: д.е.н,проф., завідувач кафедри банківської справи Аржевітін С.М,, к.е.н., доц. Остапишин Т.П., к.е.н., доц. Стрільчук Л.В., к.е.н., доц. Коптюх О.Г., асистент Мордванюк Я.В..
Теми, для обговорення, були обрані достатньо актуальні, що викликали цікаві дискусії та ведику кількість запитань.
Наукові керівники гуртка: Завідувач кафедри банківської справи, д.е.н. Аржевітін С.М. та ст. викладач Денисенко А.В.