Факультет фінансів

Обговорюємо зміни до програми - зустріч гаранта та членів проєктної групи освітньо-професійної програми «Банківський менеджмент» з магістрантами15 Квітня 2024р.

    15 квітня 2024р. відбулася чергова зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Банківський менеджмент»  д.е.н., професора Примостки Л.О. та членів проєктної групи проф. Краснової І.В., проф. Циганової Н.В., доц. Лавренюка В.В., доц. Шевалдіної В.Г. з магістрантами. Зустріч організована з метою обговорення майбутніх змін до структури та наповнення програми, адже нові професійні навички мають відповідати трендам поступу економіки і суспільства, їх формування є задачею сьогоднішнього дня у вищій освіті, а не віддаленою перспективою.  Обговорили завдання, зміст та майбутні структурні компоненти проєкту освітньої програми «Банківський менеджмент». Так, магістрант Феодосій Болдирєв як староста групи поділився результатами опитування одногрупників стосовно змістовного наповнення дисциплін. Зокрема, висловив побажання, щоб дві дисципліни тренінг-курс «Методи аналізу фінансових ринків» та «Монетарна політика» були перенесені з вибіркової складової до обов’язкової, оскільки вони цікаві та дають як теоретичні знання, так і практичні навички. Також Феодосій відмітив, що дисципліна «Управління фінансовими ризиками», яка викладається в другому семестрі, певною мірою повторює дисципліну «Ризик-орієнтоване управління фінансовими установами», яка викладається в першому семестрі, а також дисципліни бакалаврського рівня. Лавренюк В.В., як викладач цих дисциплін, пояснив, що «Управління фінансовими ризиками» викладається одним потоком зі здобувачами іншої ОПП, які не мають базових знань з  ризик-орієнтованого управління. Обговоривши цю проблему зі здобувачами було запропоновано в проєкті ОПП врахувати це побажання та перенести дисципліну «Управління фінансовими ризиками» з циклу обов’язкових до циклу вибіркових.

     Також здобувачі підтримали пропозицію щодо введення дистанційної форми навчання, яка дала б можливість більш раціонально поєднувати навчання та роботу, адже переважна більшість здобувачів вже працюють в банках.  Дуже позитивно здобувачі оцінили проведення відкритих лекцій, майстер класів від практиків – фахівців провідних банків,  фінтех-компаній, фінансових компаній, висловили побажання, щоб такі заходи проводилися постійно.  В цілому зустріч пройшла конструктивно, активно, було досягнуто спільної думки щодо наповнення програми, всі побажання та пропозиції здобувачів плануємо врахувати в удосконаленому проєкті  освітньо-професійної програми «Банківський менеджмент» .