ЗАПОЧАТКОВУЄМО НА КАФЕДРІ НОВУ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНУ ПРОГРАМУ МАГІСТЕРСЬКОГО РІВНЯ «СТРАХУВАННЯ ТА ФІНАНСОВА БЕЗПЕКА»15 Лютого 2023р.

15 лютого 2023 р. у платформі Zoom відбулася зустріч членів проєктної групи зі стейкхолдерами (Л. Бурбель, І. Гусєвої, Д. Гаманкова, К. Корець, Е. Морозової) та провідними викладачами кафедри з метою обговорення питання щодо започаткування нової освітньо-професійної програми «Страхування та фінансова безпека» для здобувачів магістерського рівня вищої освіти, спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
У процесі дискусії, стейкхолдерами, членами проєктної групи, провідними викладачами, було наголошено на важливості започаткування нової освітньої програми «Страхування та фінансова безпека», її інноваційності та затребуваності у підготовці майбутніх висококваліфікованих та конкурентоздатних фахівців.
За результатами робочої зустрічі прийнято рішення про започаткування нової освітньої програми «Страхування та фінансова безпека».