Свідоцтва оцінювача нерухомості отримали магістри ОПП "Банківський менеджмент"25 Червня 2024р.

Здобувачі магістерського рівня освіти ОПП "Банківський менеджмент" успішно склавши залік з навчальної дисципліни "Оцінка нерухомості в ризик-менеджменті",  отримали свідоцтва оцінювача за напрямом оцінки майна "Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них". Свідоцтва видані "Інформаційно-консультаційним центром" Українського товариства оцінювачів, в межах Угоди про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів із кафедрою банківської справи та страхування, КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Магістри отримали додаткові професійні навички та перспективи, а також - конкурентні переваги на ринку праці.

Свідоцтва оцінювачів