Підвищення кваліфікації – професійно зростаємо28 Лютого 2023р.

Підвищення кваліфікації викладача – процес, безумовно, творчий. Особливо з таким спектром можливостей, який надає освітня платформа Prometheus: вебінари, предметні інтенсиви, курcи. Навчання у кращих експертів у зручному форматі – це збагачення власної траєкторії професійного розвитку.
Професорка кафедри Вікторія Білошапка успішно опанувала он-лайн курси для викладачів на освітній платформі Prometheus загальним обсягом 215 годин (7,1 кредити ЄCТS): «Освітні інструменти критичного мислення», «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів», «Протидія та попередження булінгу в закладах освіти», «Інформаційна гігієна під час війни». Складено залікові тестування і отримано офіційні сертифікати.
Отримані знання наповнюють професійний розвиток новим змістом і використовуються в учбовому процесі вже сьогодні.