Книга "Гроші та кредит"-рекомендація на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки21 Листопада 2016р.

21.11.2016 на зборах трудового колективу кафедри банківської справи в рамках святкування 110-ї річниці ДВНЗ  "Київський національний екномічний університет ім. Вадима Гетьмана" шляхом відкритого голосуванння висуває підручник "Гроші та кредит: підручник / [М. І. Савлук, А. М. Мороз, І. М. Лазепко та ін.] ; за наук. ред. М. І. Савлука ; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, ДВНЗ «Київ. нац. екон. ун-т ім. Вадима Гетьмана». – 6-те вид., переробл. і доповн. – К. : КНЕУ, 2011. – 590 с." на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки. На засіданні були присутні завідувачі кафедр інвестиційної діяльності д.е.н., проф. Майорова Т.В., завідувач кафедри менеджменту банківської діяльності д.е.н., проф. Примостка Л.О.,та викладачі дружніх кафедр.