Студенти-банкіри в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка01 Листопада 2016р.

27 жовтня 2016 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми міжнародних відносин - 2016», до участі у якій були запрошені студенти 3 курсу фінансово-економічного факультету КНЕУ Денисенко Данил, Шинкарьов Юрій і Кольба Ганна (науковий керівник доц. Н.В. Циганова). Доповіді студентів-банкірів про передумови та наслідки доларизації економіки, сучасні режими монетарного регулювання, зарубіжний досвід таргетування інфляції були сприйняті з надзвичайним інтересом.