Чергове засідання студентського наукового гуртка04 Листопада 2016р.

Студенти-банкіри обговорюють монетарну політику і діяльність центральних банків

4 листопада 2016 р. відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» для студентів 3 курсу фінансово-економічного факультету КНЕУ спеціалізації «Кредит» (керівник – доцент кафедри банківської справи Н.В. Циганова). Тема засідання: «Роль грошей та сучасний емісійний механізм. Проблеми монетарного регулювання та діяльності центральних банків».Присутні з великим інтересом заслухали виступи Ольховик Ольги («Призначення та функції центральних банків в умовах глобалізації економіки»), Іщук Олени («Система цілей монетарної політики НБУ»), Ніколаєвої Анастасії («Грошово-кредитна політика НБУ та методи її проведення»),Cинюка Ростислава («Роль грошей у ринковій економіці»), Корольова Олександра («Курсова політика НБУ в системі монетарного регулювання»), Василишеної Тетяни («Інструменти регулювання валютного ринку в Україні») та Успаленко Анастасії («Співпраця України з МВФ»). У обговоренні зазначених проблем активну участь взяли доценти кафедри банківської справи Н.Г. Заболотна та О.Г. Коптюх. Наступне засідання гуртка відбудеться 18 листопада і буде присвячене проблемам функціонування банківської системи України та шляхам її реструктуризації.