Чергове засідання студентського гуртка02 Грудня 2016р.

Діяльність банків в умовах волатильності фінансових ринків стала предметом обговорення майбутніх банкірів на черговому засіданні наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» студентів 3 курсу фінансово-економічного факультету КНЕУ 2 грудня 2016 р. (керівник – доцент кафедри банківської справи Н.В. Циганова).

Присутні з великим інтересом заслухали виступи Кравченко Валентини «Формування банківської системи України та шляхи її покращення», Оргіш Євгенії «Проблеми функціонування банківської системи України», Короленко Юлії «Проблеми формування депозитних ресурсів банків», Кузьменко Ірини «Інвестиційні банки та перспективи їх розвитку в Україні», Кірназ Анастасі «Нетрадиційні банківські послуги та їх розвиток в Україні», Мадай Діани «Банківські послуги з використанням дистанційних технологій», Шевченко Вікторії «Принципи банківського кредитування та їх забезпечення в умовах економічної нестабільності», Тимошик Лілії «Форми забезпечення повернення банківських позик».

Наступне засідання гуртка відбудеться 16 грудня і буде присвячене проблемам розвитку банківського кредитування та його ролі.