Професор кафедри Івасів І.Б. прийняв участь у тренінгу «Сучасна ESG повістка для банківського сектора»13 Червня 2023р.

Сьогодні банки та інші фінансові установи все більше усвідомлюють, що фактори ЕSG можуть мати серйозний вплив на фінансову стійкість та довгостроковий успіх. Це пов'язано як з ризиками (наприклад, ризиком збитків репутації, законодавчими ризиками або фінансовими втратами внаслідок кліматичних змін), так і з можливостями (наприклад, нові ринки або вища лояльність клієнтів).

Професор кафедри Івасів І.Б. прийняв участь у тренінгу «Сучасна ESG повістка для банківського сектора» від консалтингової компанії Premier Business Consulting & Communication (м. Лондон), який мав на меті поглибити знання з питань ЕSG та практики корпоративного управління з питань ЕSG відповідно до провідних сучасних моделей, сприяти розбудові системи управління ЕSG у компанії.

В перспективі, це дозволить ефективно використати набуті навички, зокрема розуміння інтеграції системи управління ЕSG в загальне керівництво компанією та її корпоративну звітність, як у науковій роботі, навчальному процесі, так і практичній діяльності, щоб досягти нового рівня управління компанією з урахуванням багатовекторного впливу, широкого спектру ризиків ЕSG та створити позитивне сприйняття компанії серед зацікавлених сторін, а також значно підвищити її інвестиційну привабливість.