Гостьова лекція в рамках дисципліни "Валютне регулювання та фінансовий моніторинг"08 Жовтня 2024р.

08.10.2024 року студенти магістерської програми "Банківський менеджмент" в рамках дисципліни "Валютне регулювання та фінансовий моніторинг"  прослухали гостьову лекцію від Інни Володимирівни Завадської, визнаного експерта з фінансового моніторингу та комплаєнсу на тему "Фінансовий моніторинг у фінансових установах".

Інна Володимирівна поділилася своїм безцінним досвідом та глибокими знаннями щодо побудови служби фінансового моніторингу,  принципів, методів та форм проведення фінансового моніторингу у світі та в Україні.

Захід пройшов у онлайн форматі, де кожен студент мав можливість поставити питання та отримати вичерпну відповідь від висококласного професіонала.

Ця лекція не лише збагатила студентів новими знаннями, але й надихнула їх до глибшого вивчення проблематики фінансового моніторингу у фінансових установах.

Дякуємо пані Інні за цінні інсайти та внесок у розвиток професійних знань наших студентів.

Ми пишаємося тим, що можемо надихати наших студентів через співпрацю з провідними експертами і віримо, що знання та натхнення, отримані від таких лекцій, є фундаментом для їхнього майбутнього успіху.