Святкування ювілею17 Червня 2016р.

Нещодавно, а саме 14.06.2016 відсвяткував свою 55 річницю завідувач кафедри банківської справи Аржевітін С.М.. Привітати ювіляра прийшли колеги, друзі та рідні. Зі сцени звучали привітальні слова  від декана фінансово-економічного факультету  Хлівного В.К, голови профкому КНЕУ Стеценка Б.С., декана факультету інформаційних систем і технологій Ващаєва С.С. та завідувача кафедри статистики  Манцурова І.Г., а також  від  завідувача кафедри інвестиційної діяльності  Мойорової Т.В..
Цей вечір був присвячений мандрівкам по життю Станіслава Михайловича. З привітальним словом також виступили:  друзі та однодумці Станіслава Михайловича по банківській «ниві», це колишні працівники банку «Ажіо», які знову вразили своєю креативністю та позитивом зі сцени. Привітальні слова звучали від народного депутата  5 та 6- го скликань  Григорович Л.С. та народного депутата 4-7 скликань та Голови Державної регуляторної служби  Ляпіної К.М.. Особливого колориту святковому вечору надало привітання Закарпатського земляцтва в Києві.
Бадьорою та завзятою піснею, цього вечора, звернувся до ювіляра, колектив кафедри банківської справи. Розділили цей вечір звичайно й найрідніші люди ювіляра: дружина Ірина Юріївна, син Павло та мама Любов Дмитрівна.