Професор Андрій Нікітін провів відкриту лекцію для партнерів кафедри07 Березня 2023р.

Для наших давніх партнерів, Державного університету економіки і технології (м. Кривий Ріг), професор кафедри Андрій Нікітін провів 7 березня 2023 р відкриту лекцію на тему «Ринок рейтингування в Україні: на шляху до євроінтеграції». На лекцію, що проходила в онлайн форматі в середовищі Zoom підключилося близько 190 осіб – студентів всіх спеціальностей Навчально-наукового економічного інституту ДУЕТ, двох фахових коледжів – Криворізького фахового та Політехніки та викладачів профільних кафедр.
Лекція була проведена на високому фаховому рівні та викликала велику зацікавленість у присутніх, про що, зокрема, свідчить сесія питань та відповідей, що тривала понад півгодини після двогодинної лекції.
Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ДУЕТ висловили вдячність професору Андрію Нікітіну за цікаву лекцію та всім слухачам, які знайшли можливість долучитися до цього заходу. Кафедра банківської справи та страхування КНЕУ сподівається на подальшу плідну співпрацю із ДУЕТ в галузі підготовки здобувачів та наукової роботи.