10.05.2024 пройшов Майстер-клас від начальника Управління по роботі із заставним майном банку, АТ ПУМБ, пані Ірини Буц10 Травня 2024р.

Для здобувачів магістерського рівня освіти ОПП "Банківський менеджмент"  в межах вивчення нормативної дисципліни "Оцінка нерухомості в ризик-менеджменті" (викладач, керівник курсу, к.е.н., доцент Надія Баріда). Практикуюча оцінювачка пані Ірина Буц, високофахово провела майстер-клас "Оцінка майна: від простого до складного. Особливості банківської оцінки". У майстер-класі також, взяли участь здобувачі бакалаврського освітнього рівня ОПП "Банківський бізнес", які вивчають вибіркову навчальну дисципліну "Експертна оцінка майна" (викладач, к.е.н., доцент, Тетяна  Стецюк)
На основі практичних кейсів та прикладів із роботи Управління заставним майном, здобувачі мали змогу разом із тренером провести оцінку ринкової вартості декількох об’єктів банківської застави.

Ключовий меседж від досвідченого тренера: щоб стати високо професійним оцінювачем, потрібно навчитись "відчувати ринок": знаходити, аналізувати і структурувати ринкову інформацією про вартість майна, ідентифікувати цінові тренди та динамку ринкової кон’юнктури. Професійні оцінювачів – це фахівці у яких відкриті широкі професійні перспективи як в банках, так і в будь-якій іншій сфері економіки та фінансів. Адже, ринкова вартість майна, фінансових активів та бізнесу - є інформаційною основою для обґрунтування управлінських рішень.

Здобувачі залишились вмотивовані та натхненні майбутніми професійними перспективами оцінювача.
Дуже вдячні пані Ірині Буц за те, що вона попри високу зайнятість та щільний робочий графік, знайшла час і можливість поділитись своїм професійним досвідом із студентами!