Факультет фінансів

Відбулася відкрита лекція Президента Українського товариства фінансових аналітиків08 Листопада 2023р.

8.11.2023 р. на кафедрі банківської справи та страхування для здобувачів 1 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОПП «Управління фінансовим бізнесом» та ОПП «Банківський бізнес» в рамках навчальної дисципліни «ВСТУП ДО СПЕЦІАЛЬНОСТІ» за ініціативи завідувача кафедри, д.е.н., професора ПРИМОСТКИ Людмили Олександрівни була проведена відкрита гостьова лекція на тему: «Фінансування відбудови України та перспективи післявоєнного ринку праці в банківському та небанківському секторі».
📍Гостьовий лектор:
ПРОЗОРОВ Юрій Володимирович,
президент Українського товариства Фінансових аналітиків; Науковий співробітник Інституту економіки та прогнозування Національної Академії наук України; дійсний член Української Асоціації Римського клубу; член Експертної ради при Раді НБУ; Голова Експертної Ради ФГВФО.
📌Учасниками гостьової лекції були:
здобувачі ОПП ФІ 101, ББ 101 та викладачі кафедри:
📍завідувач кафедри
д.е.н., професор - ПРИМОСТКА Людмила Олександрівна;
📍Гарант ОПП «Банківський бізнес»,
д.е.н., професор - КРАСНОВА Ірина Вікторіна;
📍член проєктної групи ОПП «Управління фінансовим бізнесом», к.е.н., доцент - СТЕЦЮК Тетяна Іванівна.
📍к.е.н., доцент кафедри СТРІЛЬЧУК Юлія Ігорівна.
Під час лекції слухачі ознайомилися зі світовими трансформаціями та викликами глобального світу; регуляторною політикою НБУ та забезпеченням фінансової стабільності ринку фінансових послуг.
Говорили про ринок праці, війну, яку розв’язала росія проти України та досвід повоєнних відбудов.
Коло питань до нашого гостя було різноманітним: які має хобі та чим захоплюється в житті? Чому план Маршалла замість плану Моргентау?
Ми працюємо й не зупиняємося в пошуках нових лекційних форматів, інструментів для кращого розуміння обраної спеціальності та навчання в КНЕУ імені Вадима Гетьмана!
Щиро дякуємо нашому гостьовому лектору, шановному ЮРІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ за таку цікаву мотиваційно-насичену лекцію живого спілкування, яка відкрила нові вектори взаємодії навчання з практичним досвідом!