Проведено воркшоп для здобувачів ОПП "Банківський менеджмент" і "Страхування та фінансова безпека" на тему "KYC-перевірка контрагентів для фінансово-банківського бізнесу: можливості сервісу YouControl"11 Квітня 2024р.

10.04.2024  р. відбувся захоплюючий онлайн-воркшоп, організований кафедрою банківської справи та страхування  та компанією YouControl. Обговорювалили методику перевірки юридичних та фізичних осіб за допомогою відкритих даних та застосування комплаєнс-практик і принципів "Know Your Customer" (KYC) у фінансово-банківській сфері. Експерт воркшопу  Анатолій Пясецький, провідний фахівець з освітніх проєктів Академії YouControl, поділився зі здобувачами ОПП "Банківський менеджмент" та "Страхування та фінансова безпека" цінними знаннями про можливості сервісу YouControl.

Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому заході, і сподіваємось, що здобуті знання та навички будуть корисними у професійній діяльності. Тримаємо стрій, і до зустрічі на наступних наших заходах!