Відбулось засідання кафедри (23.01.2023 р.)23 Січня 2023р.

23 січня о 14-00 онлайн в середовищі Zoom відбулось чергове засідання кафедри банківської справи та страхування.
Розглянуті зазначені питання:
1. Затвердження наукового звіту кафедри за 2022 рік.
2. Про організацію навчального процесу у другому семестрі 2022/2023 н.р.
3. Про внесення змін до складу проєктної групи ОПП «Страхування та ризик-менеджмент».
4. Про упорядкування особистих даних викладачів на сайті кафедри.
5. Про результати зимової сесії 2022/2023 навчального року.
6. Про виконання регламенту написання магістерських дипломних робіт здобувачів заочної форми навчання, підготовку до попереднього захисту, перевірку на плагіат та захист робіт.
7. Про підготовку анотацій вибіркових дисциплін освітніх програм бакалаврського рівня.
8. Про виконання розпорядження ректора від 12.01.2023 №1 «Про підготовку та подання відомостей про якісний склад науково-педагогічних (педагогічних) працівників Університету».
9. Про затвердження планів проходження практики аспірантами другого року навчання.
10. Про проведення на базі кафедри Х Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність і перспективи розвитку».
11. Про підготовку до проведення щорічної V Всеукраїнської науково-практичнj] інтернет-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасні гроші, банківські послуги та фінансові інновації в цифровій економіці».
12. Про організацію і проведення у 2023 році конкурсу талановитої молоді у сфері грошей, фінансів та банківської справи.
13. Звіт про закордонне стажування викладачів кафедри.
14. Про результати підвищення кваліфікації викладачами кафедри.
15. Різне.
Засідання пройшло в робочій обстановці і завершилось повним розглядом всіх питань.