| - Головна»
- Факультети та інститути»
- Факультет фінансів»
- Кафедри»
- Кафедра банківської справи та страхування»
- Події»
- Відкрите обговорення освітньої програми магістерського рівня "Банківський менеджмент"
Відкрите обговорення освітньої програми магістерського рівня "Банківський менеджмент"18 Квітня 2024р.Завідувач кафедри, Людмила Примостка , як гарант програми, щиро подякувала всім нашим стейкхолдерам, які долучилися, надали професійні поради та конструктивні пропозиції. ![📍](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fstatic.xx.fbcdn.net%2Fimages%2Femoji.php%2Fv9%2Ft2d%2F1%2F16%2F1f4cd.png) Такі зустрічі надихають нас ставати кращими та постійно розвиватися! Особлива подяка Vitaliy Romanchukevych , Yuriy Prozorov, Olena Bereslavska, Ольга Дем'янчук, Євген Бублик, Дмитро Вострецов, Мурашко Антоніна та всім, хто долучився! ![📍](https://images.weserv.nl/?url=https%3A%2F%2Fstatic.xx.fbcdn.net%2Fimages%2Femoji.php%2Fv9%2Ft2d%2F1%2F16%2F1f4cd.png) Навчаємося, щоб стати кращими! |