Гостьовий лектор на тренінг-курсі «Страховий безвіз»06 Вересня 2024р.

Розуміння правил безвізового режиму та основ страхування є важливою частиною підготовки фахівців економічних спеціальностей.
До виїзду за кордон з різних причин потрібно готуватися: визначитися, який саме страховий захист потрібен, проаналізувати різні пропозиції страхових компаній та обрати те, що для нас найкраще!
Підготувавши для студентів ФУ 301/302 тренінг-курс «Страховий безвіз» ми запросили гостьового лектора:
Директора Лівобережного відділення Київської регіональної дирекції АТ СК «ARX», у минулому нашого студента -
Віталія БИСТРАНОВСЬКОГО, який розповів, що таке Зелена картка та які її особливості, як правильно обрати страхову компанію і купити такий поліс; який алгоритм дій слід застосувати, щоб убезпечити себе від зайвих неприємностей.
Віталій БИСТРАНОВСЬКИЙ, акцентував увагу і на особливості медичного асистансу (подорожуючих за кордон, відрядження чи навчання) на території покриття ризиків; наголосив, що СК надає послуги, приймає рішення, а організовує допомогу асистуюча компанія за кордоном.
Головною тезою було: «памʼятати, страховий поліс (захист) ми купуємо не для поліцейського і таможні, а для СЕБЕ» і ми з цим погоджуємося🎯
Навіть жартували, бо наші студенти,
які навчаються за обміном за кордоном почали перевіряти дію своїх страхових полісів, адже в теперішніх умовах його дія 29 днів, а потім його потрібно пролонгувати.
Дякуємо, Віталію БИСТРАНОВСЬКОМУ за час⏰
який він приділив для нас, за актуальну, насичену практичними кейсами лекцію!
Було дуже цікаво🎯
До нових зустрічей!