Відбулася відкрита лекція директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлани Рекрут10 Квітня 2024р.

10 квітня в КНЕУ імені Вадима Гетьмана за запрошенням завідувачки Кафедри банківської справи та страхування д.е.н. проф. Людмили Примостки для здобувачів ОПП «Управління фінансовим бізнесом», ОПП «Банківський бізнес» була проведена відкрита гостьова лекція від Директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлани РЕКРУТ на тему: «СИСТЕМА ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УМОВАХ ВІЙНИ».

Директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана РЕКРУТ розповіла про:
✅особливості роботи ФГВФО його операційне забезпечення та антикризові заходи під час війни;
✅платоспроможність банківської системи, активи неплатоспроможного банку, ліквідацію банків;
✅монетарну політику держави, суми вкладів;
✅автоматизовану систему виплат, розроблену ФГВФО, яку сьогодні активно запозичують і використовують зарубіжні країни.
Дякуємо, вельмишановній Світлані РЕКРУТ 🤝 за актуальну, змістовну, інформаційно насичену та професійно спрямовану лекцію з моделюванням практичних ситуацій!
Такі лекції надихають та вселяють віру в те, що змінам на краще в Україні обовʼязково бути🇺🇦🤝