Результати засідання секції «Інвестиційна діяльність суб‘єктів господарювання» 82-ї наукової студентської конференції КНЕУ ім. В. Гетьмана29 Травня 2015р.

Студенти 3 і 4 курсу КЕФ спеціальності 6508/1, а також 3 курсу ФЕФ спеціальності 6508 під керівництвом викладачів кафедри банківських інвестицій (доц., к.е.н. Максимович В.І., ст. викл. Петренко І. П., ст. викл. Урванцева С. В.) 16 квітня 2015 р. узяли участь в 82-ій загальноуніверситетській науковій студентській конференції на секційному засіданні за напрямком «Інвестиційна діяльність суб‘єктів господарювання» під керівництвом завідувача кафедри банківських інвестицій проф., д.е.н. Майорової Тетяни Володимирівни.

Було заслухано доповіді з актуальних проблем, зокрема:
1. Напрями інвестування у розвиток економіки України у кризовий період:
Новак Є. С., 3 курс, спеціальність 6508/1
Науковий керівник – Петренко І. П., старший викладач кафедри банківських інвестицій.
2.  Мережеві інвестиції як альтернатива традиційним
Шопук Р. В, 3 курс, спеціальність 6508/1
3. Інвестиційна привабливість об'єкту «Рафалівське родовище самородної міді» (Рівненська область):
Мястковська В. С., 3 курс, спеціальність 6508/1
4. Сучасний стан співробітництва ЄБРР та України:
Білойван О. А., 3 курс, спеціальність 6508
Науковий керівник – Максимович В. І., к.е.н., доцент кафедри банківських інвестицій.
5. Оцінка інвестиційного клімату України:
Косько О. В., 3 курс, спеціальність 6508
6. Оцінка інвестиційної привабливості України:
Смідович К. О., 3 курс, спеціальність 6508.
7. Інвестиційні компанії на фінансовому ринку України:
Угрин Ю. А., 3 курс, спеціальність 6508
8. Інвестиційна діяльність страхових компаній/userfiles/Credit_Economics_Department/kafbinv/news/20150528/belyakova.pdf:
Бєлікова О. К., 3 курс, спеціальність 6508
9. Стан інвестиційної діяльності ВПК різних країн:
Солопенко Т. В., 3 курс, спеціальність 6508
10. Інвестиції в розвиток авіації України:
Мєркушев О. О., 3 курс, спеціальність 6508
11. Інвестиції в туристичну галузь України:
Мигаль Х. О., 3 курс, спеціальність 6508
12. Прямі іноземні інвестиції з офшорних зон в Україну:
Ткачук М. Є., 3 курс, спеціальність 6508
13. Грошові перекази трудових мігрантів як перспективне джерело фінансового забезпечення інвестиційних потреб держави:
Яненко І. В., 3 курс, спеціальність 6508
14. Роль похідних фінансових інструментів на фондовому ринку: зарубіжний досвід:
Артамонова А. А., 3 курс, спеціальність 6508
15. Інвестиції в аграрний сектор:
Мороченець Т.І., 3 курс, спеціальність 6508
16. Залучення інвестицій в умовах воєнних дій:
Підручник Р.П., 3 курс, спеціальність 6508
17. Роль кредитно-дефолтних свопів в інвестиційній діяльності:
Ященко О.В., 3 курс, спеціальність 6508
18. Державне інвестиційне кредитування:
Присяжнюк Н.В. , 4 курс, спеціальність 6508/1
Науковий керівник – Урванцева С. В., старший викладач кафедри банківських інвестицій.
19. Роль МФО у розвитку економіки України:
Сергієнко М. О., 4 курс, спеціальність 6508/1

За результатами виступів та обговорення викладачами кафедри банківських інвестицій призові місця було присуджено таким студентам:
1 місце – Солопенко Т. В.
2 місце – Мороченець Т. І. та Ященко О. В.
3 місце – Сергієнко  М. О., Шопук  Р.В. та Мястковська В. С.

Зі змістом найкращих презентацій доповідей учасників конференції можна ознайомитись вище.