Інструктаж щодо проходження практики на освітній програмі «Інвестиційний менеджмент», другого (магістерського) рівня18 Вересня 2023р.

18 вересня 2023 року відбулася зустріч Гаранта ОПП «Інвестиційний менеджмент» другого (магістерського) рівня, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» д. е. н., професорки кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Майорової Тетяни зі здобувачами 2 курсу.

На зустрічі було проведено інструктаж щодо проходження практики. Зокрема, здобувачам було доведено зміст програми, її структуру, порядок підготовки та захисту звіту.

На завершення зустрічі окремої уваги приділили підготовці кваліфікаційної магістерської роботи. Було зазначено про необхідність дотримуватися графіку підготовки кваліфікаційної роботи, а також принципів академічної доброчесності.

На зустрічі зі здобувачами також була присутня Світлана Урванцева, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи.