РОЗВИТОК МІЖНАРОДНОЇ МОБІЛЬНОСТІ З НІМЕЦЬКИМИ УНІВЕРСИТЕТАМИ10 Липня 2023р.

Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу активно працює над розвитком міжнародної мобільності своїх здобувачів вищої освіти.

Упродовж червня-липня 2023 року делегація у складі декана факультету фінансів Богдана Стеценка, завідувача кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Олега Терещенко, професорки кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Тетяни Майорової, аспіранта кафедри Назарія Лилика, а також завідувач кафедри маркетингу Андрій Федорченко прийняли участь в обговоренні шляхів розвитку співпраці з представниками економічного факультету Philipps-Universität Marburg.

Ментором усіх зустрічей була доцентка кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, Гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня «Корпоративні фінанси», координатор міжнародного проєкту «KNEU on the MO:VE» - Ірина Іванець.

Від німецького університету в обговоренні шляхів розвитку міжнародної мобільності здобувачів вищої освіти були: проф., д-р Елізабет Шульте – директорка Марбурзького центру інституціональної економіки (MACIE), керівниця дослідницької групи «Інституціональна економіка»; проф., д-р Бернхард Нітерт – декан FB 02, керівник Школи бізнесу та економіки, дослідницька група «Фінанси та банківська справа»; проф., д-р Марк Штеффен Рапп - керівник Дослідницької групи управлінського обліку (MARG); проф., д-р Бернд Хайо - директор Марбурзької дослідницької академії; д-р Домінік Шельд та дослідниця Марі-Тереза Радецкі -представники Дослідницької групи поведінкових фінансів; проф., д-р Міхаель Лінгенфельдер – директор дослідницької групи з маркетингу та управління роздрібною торгівлею; проф., почесний доктор Хорст Ціммерманн – дослідник державних фінансів в Philipps-Universität Marburg, д-р Регіна Рек – керівниця  академічної служби, проф., д-р Тім Фріхе, проф., д-р Тереза Діклер, Лоуренс Браун, Кай Бреннеке  та ін.

У процесі обговорення було визначено можливості отримання подвійного диплому здобувачами освітніх програм «Фінансовий менеджмент та контролінг», «Інвестиційний менеджмент» - другого (магістерського) рівня вищої освіти та узгоджено спільні стратегічні напрацювання щодо можливості отримання подвійного диплому для  освітніх програм «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент» першого (бакалаврського) рівня.

Окрім того, погоджено навчальні плани та визначено процедуру спільного викладання декількох дисциплін для здобувачів освітніх програм кафедри корпоративних фінансів і контролінгу. Серед іншого – розглянуто можливості дистанційного навчання, у тому числі шляхом підключення здобувачів до онлайн-ресурсів університету Philipps-Universität Marburg.

Усі зустрічі відбувалися в рамках Проєкту «KNEU on the MO:VE» та «KNEU MO:VE 2 Success», які фінансується за рахунок коштів Федеральним міністерством освіти та досліджень Німеччини (BMBF) через програму Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Україна цифрова». Метою проекту є інтегрування наших професорів, доцентів та студентів до європейського освітнього простору, а також створення умов для безперервної освітньої діяльності в умовах російської військової агресії. Він реалізується у рамках програми Ukraine digital: Ensuring academic success intimes of crisis”.