Завершився другий етап спільного курсу Кафедри з Університетом Констанц для аспірантів-фінансистів19 Квітня 2023р.

Наукові керівники (к.е.н., доцент Анна Корнилюк, д.е.н.,професор Євгенія Поліщук) разом з професорами Університету Констанц розробили воркшоп із активним залученням аспірантів  (О.Гончаренко, М.Воротнікова, Ю.Шинкарьов, Н.Янковскі та інші) до наукової дискусії, яка пройшла в стінах Університету Констанц.

Дякуємо Володимиру Лепушинському, директору Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ за важливу презентацію останніх трендів монетарної політики на семінарі "Designing the Institutional Setting for Ukrainian Reconstruction", що відбувся в рамках другого етапу курсу.

На цьому семінарі також виступили колеги з Університету Констанц, професори Аксель Кінд, Гюнтер Франке та Марсель Фішер, а також Ян Пітер Крахнен, професор корпоративних фінансів Франкфуртського університету Гете та засновник дослідницького центру SAFE.

Зокрема, наші німецькі колеги були вражені швидкістю реакції НБУ на повномасштабне вторгнення, коли о 9 ранку вже був представлений план дій для стабілізації ситуації на ринку.

Посилання на презентацію Володимира Лепушинського: http://surl.li/gmcpm