Дуальна лекція за участю провідного економіста АБ Укргазбанк Вікторії Ярошенко в рамках курсу “Вступ до спеціальності”14 Листопада 2023р.

Продовжуємо добру традицію проведення дуальних лекцій з нашими випускниками.

15 листопада на лекцію з дисципліни "Вступ до інвестиційного менеджменту / корпоративних фінансів" завітала випускниця нашої магістерської програми "Інвестиційний менеджмент", а заразом - провідний економіст АБ Укргазбанк Вікторія Ярошенко.

Тема лекції - "Основні компетенції сучасного фахівця за спеціальністю", де пані Вікторія разом із доцентом кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Іриною Тимошенко розповідали студентам про формування кар'єрного профілю, ділилися досвідом із працевлаштування та проходження співбесіди, обговорювали актуальні скіли, яких потребують роботодавці, а також висвітлювали "підводні камені" професії у сфері фінансів та інвестицій.

На лекції були першокурсники освітніх програм "Корпоративні фінанси" та "Інвестиційний менеджмент".

Вийшло цікаво, продуктивно, і нашим майбутнім випускниками буде над чим помізкувати.