Гостьова лекція в рамках англомовного курсу "Business Finance" з керівником департаменту казначейства та фінансових інститутів АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК»18 Жовтня 2023р.

Це вже стало доброю традицією - запрошувати наших колишніх студентів ділитися досвідом з молодим поколінням. Сергій Ярошенко, який ще сам не так давно виступав із доповіддю в аудиторії перед одногрупниками, нині очолює Департамент казначейства та фінансових інститутів АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК». 18 вересня він завітав на заняття з курсу Business Finance (викладач - доц. І.П. Тимошенко) у ролі запрошеного лектора. Він відповідав (звісно, англіською) на запитання студентів ОПП "Корпоративні фінанси" та "Інвестиційний менеджмент", які вони зазделегідь йому надіслали.

Питання стосувалися як безпосередньо теми курсу ("Боргове фінансування підприємств"), так і актуальних тем функціонування економіки та банківництва в умовах війни та волатильності ринків. Цілком очікуваними були питання, що стосувалися побудови успішної кар'єри в банку та розвитку потрібних скілів, що так цікавить наших другокурсників. Такі зустрічі - це чергове свідчення того, що собистий досвід є найкращим джерелом інформації.