ЗДОБУВАЧІ ОПП «ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» ПЕРЕМОЖЦІ У КОНКУРСІ14 Грудня 2022р.

5 років в КНЕУ успішно реалізується проект CreativeSpark «Ideafest Student Business Idea Competition», де студенти університету представляють свої бізнес-ідеї та ідеї соціального підприємництва. Це спільна ініціатива провідної світової бізнес-школи Хенлі, університету Рединг, Великобританія та Київського національного економічного університет імені Вадима Гетьмана за підтримки Британської Ради в Україні.

Фінал проєкту відбувся в КНЕУ 28 жовтня 2022 року. У фінал вийшли 5 команд, проекти яких були спрямовані на допомогу нашим військовим та мирним громадянам, а також для відбудови України. Судді високо оцінили кожну ідею, однак перше місце виборола команда студентів факультету фінансів із проектом «RePower», до складу якої входили студенти освітньої програми «Інвестиційний менеджмент»:

1. Петро Сіхарулідзе (2 курс, ОПП «Інвестиційний менеджмент»)
  2. Андрій Саурін (1 курс, ОПП «Інвестиційний менеджмент»)
  3. Оліфер Олександр (1 курс, ОПП «Інвестиційний менеджмент»).

Ментором цього проекту була д.е.н., професор кафедри корпоративних фінансів та контролінгу - Майорова Тетяна Володимирівна.

За перемогу команда проєкту отримали ваучер на реалізацію проекту у розмірі 1000 фунтів стерлінгів.

Основна ідея проекту «RePower» полягає в забезпеченні електрикою людей, які мають обмежений доступ до електроенергії. Діяльність команди спрямована передусім на військових, які мають проблеми з електропостачанням. Переробляючи використані одноразові сигарети, команда створила якісну альтернативу на ринку портативних електронних носіїв. Проект є одночасно соціальним та екологічним, адже окрім основної мети вирішує проблему утилізації та викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Також команда студентів презентувала свій проєкт 14 грудня 2022 на панельній дискусії «Як допомогти студентам реалізувати свої бізнес-проєкти?» в рамках ювілейного – Х Міжнародного бізнес-форуму «Наука-Бізнес-Освіта: стратегічне партнерство». Запис панельної дискусії доступний за посиланням: https://youtu.be/0UNDXhHNwzI

Посилання на сторінку проєкту за покликанням: https://www.instagram.com/yepower_/