Засідання наукового гуртка для першокурсників "On the way to Forbes" (19.09.2023)21 Вересня 2023р.

У новому навчальному році було започатковано науковий гурток для першокурсників, назву якого ми обирали разом із ними. “On the way to Forbes” - саме так ми охрестили наші зустрічі, засвідчивши амбіції студентів кафедри корпоративних фінансів і контролінгу. Керівником гуртка виступає доцент кафедри, к.е.н. Ірина Павлівна Тимошенко.

Перше засідання ми провели 19 вересня, яке було присвячене актуальній темі для кожного студента - “Індивідуальні завдання на максимум”. Роки участі у навчальному процесі засвідчили, наскільки важливо озброїти першокурсників базовими знаннями з написання наукових та дослідницьких робіт, оскільки більшість з них не отримували такої інформації у середній школі. Під час зустрічі здобувачі дізналися, як здійснювати критичний огляд наукових публікацій, як підготувати якісну презентацію, чим реферат відрізняється від есе. Говорили про секрети написання вступу та висновків до наукових робіт, а також разом переглядали приклади успішних і не дуже робіт, аби зрозуміти, яких помилок слід уникати при підготовці індивідуальних завдань.

За результатами зустрічі студентам було запропоновано лишити відгук щодо проведеної зустрічі.

Фідбек показав, що вона була цікавою, інформативною та корисною для студентів освітніх програм “Інвестиційний менеджмент” і “Корпоративні фінанси”, що засвідчило необхідність проведення подібних засідань в рамках наукового гуртка у майбутньому