Науково-методичний гурток для здобувачів PhD кафедри корпоративних фінансів і контролінгу (6.02.2024)06 Лютого 2024р.

Сьогодні 6 грудня на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу було проведено науково-методичний гурток для наших аспірантів. Результати свої досліджень презентувала здобувачка 4 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (доктор філософії) спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Ольга Гончаренко. Тема дисертаційного дослідження - “Фінансовий контролінг злиття та поглинання компаній”.

Ольга докладно описала результати свої досліджень в рамках теоретико-методичного розділу, а також ознайомила слухачів із практичними напрацюваннями за темою дисертації. Викладачі та аспіранти кафедри задавали запитання і давали поради щодо напрямів доопрацювань та подальших наукових пошуків.

Бажаємо здобувачці наснаги у завершенні дисертаційного дослідження та представлення її до захисту перед спеціалізованою вченою радою у відведений строк.