Здобувачі ОПП "Інвестиційний менеджмент" прийняли участь у відкритій лекції від інвестиційного менеджера24 Травня 2023р.

17 травня 2023 року здобувачі ОПП "Інвестиційний менеджмент" прийняли участь у відкритій лекції від випускниці кафедри корпоративних фінансів і контролінгу - Тетяни Макаренко на тему "Investor Relations @Deutshce Telekom".

Зустріч відбулася за ініціативи завідувача кафедрою корпоративних фінансів і контролінгу Терещенка Олега, за участі викладачки дисципліни "Портфельне інвестування", к.е.н., доцента кафедри Юркевич Оксани.

За результатами зустрічі відбулося обговорення матеріалу на практичних заняттях з навчальної дисципліни "Портфельне інвестування". Особливо зацікавили студентів фінансові показники, зокрема, які з них є ключовими в IR, їх важливість, правильність розрахунків та інтерпретація. Була зроблена спроба самостійно розрахувати частину з них і спільно обговорити отримані результати на практичних заняттях.

На лекції також бути присутні інші викладачі кафедри та здобувачі освітніх програм.