Презентація студентських стартапів в рамках курсу "Стартап фандрейзинг"07 Грудня 2023р.

Добігає кінця рік і навчальний семестр, а це означає, що на кафедрі корпоративних фінансів і контролінгу відбується подія, що вже набула статусу доброго звичаю. Студенти другого курсу освітніх програм "Корпоративні фінанси" та "Інвестиційний менеджмент" презентують свої стартап-проєкти в рамках інноваційного навчального курсу "Стартап фандрейзинг". Керівник курсу та лектор - професор Т.В. Майорова, викладач-ментор - доцент С.А. Лубковський, запрошений оцінювач - доцент І.П. Тимошенко.

Презентація студентських стартапів відбувалась 5-7 грудня в режимі онлайн. Протягом цих трьох днів ми мали змогу зануритись у світ цікавих бізнес-ідей, а наші студенти зарекомендували себе як перспективні підприємці, мрійники та інноватори. Проєкти були найрізноманітніші: від створення платформи для здобуття сучасної IT-освіти до культивації штучних органів для трансплантології, від інтерактивного музею української культури до зручного навігатора ТРЦ Києва.

Фотозвіт заходу - у нашому Instagram.

Зичимо нашим студентам, щоб їхні задуми та мрії здійснювалися, та ще й генерували гарний прибуток.