Факультет фінансів

Майбутні фінансові та інвестиційні менеджери успішно завершили навчальний курс «Стартап фандрейзинг» у рамках навчального проєкту «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами»28 Грудня 2021р.

З 22 по 24 грудня 2021 р. відбулася презентація студентських стартапів, розроблених в межах навчальної дисципліни «Стартап фандрейзинг», який викладається в рамках освітнього проєкту «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами», що реалізується стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерство цифрової трансформації України, Дія.Бізнес, Міністерство освіти і науки України, Ukrainian Startup Fund, Genesis за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Лектором навчального курсу була професор кафедри корпоративних фінансів і контролінгу – Майорова Т. В., викладачі, які вели практичні заняття доц., к.е.н., Тимошенко І.П. і доц. к.е.н. Лубковський С.А.

Англомовну дисципліну викладала доц., д.е.н. Гернего Ю.О.

У проекті прийняло участь 15 студентів 2-го курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізацій:

Усі стартап проекти, розроблені студентами, є інноваційними та креативними, передбачають використання сучасних цифрових технологій у розвитку фінансів і бізнесу, у тому числі за умов пандемії COVID-19, мають соціальний, економічний та екологічні ефекти.

У процесі навчання студенти навчилися знаходити і вибирати ідею стартапу, оцінювати її актуальність і реалістичність, визначити проблеми клієнта, володіти інструментами дизайну мислення, методами оцінки проблеми (карта емпатії, глибинне інтерв’ю, карта стейкхолдерів тощо) та інструментами брейнстормінгу, валідувати гіпотези та розуміти принципи customer development.

У підсумку студенти отримали такі фахові компетенції як здатність: розуміти основні принципи роботи стартап екосистеми; ефективно працювати в команді; придумати ідею стартапу та креативно мислити, розробляти бізнес модель стартапу та фінансову модель проекту, підготувати власний проект для пошуку фінансування та ін.

У рамках оцінювання курсу, викладачем були враховані і результати навчання, отримані студентами у неформальній освіті, зокрема на Інтернет-платформі Дія Цифрова освіта, дистанційний курс «Стартуй стартап».

https://fb.watch/aaZ3mzqzlw/