Оперативна зустріч гаранта з магістрами 2 курсу ОП "Інвестиційний менеджмент"02 Вересня 2024р.

2 вересня 2024 року відбулася оперативна зустріч Гаранта проф. Майороваї Т.В. з магістрами 2 курсу ОП "Інвестиційний менеджмент".

Важливими питанням зустрічі було інформування здобувачів про організацію освітнього процесу у новому навчальному році. Особливої уваги було приділено організації практики на очній і дистанційній формах навчання. Член проєктної групи ОП "Інвестиційний менеджмент" доц. кафедри Урванцева С.В. докладно розповіла студентам про зміст, терміни і вимоги до баз практики. Також піднімалися питання офорлення та підписання договорів з практики. Окремої уваги приділено вибору здобувачами тем кваліфікаційних магістерських робіт.