Кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ спільно з Українським товариством фінансових аналітиків (УТФА) проводить відкриту дискусію в форматі «круглого столу» на тему: «Кому більш необхідна валютна лібералізація: - фінансовому чи реальному с23 Березня 2016р.

24 березня 2016 р. кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ спільно з Українським товариством фінансових аналітиків (УТФА) проводить відкриту дискусію в форматі «круглого столу» на тему: «Кому більш необхідна валютна лібералізація: -  фінансовому чи реальному сектору?»

Початок круглого столу о 1700, аудиторія 062

До участі у дискусії запрошуються викладачі та науковці КНЕУ.

На порядку денному:

1) 1700–1710  Вступне слово  президента УТФА Ю.Прозорова.

2) 1710–1830 Співдоповіді (А.Дробязко, С. Яременко). Дискусія. Підсумки.

3) 1830–1900 Перерва

4) 1900–2000 Річні збори УТФА (у закритому режимі).

Станом на 23.03.2016 р. підтвердили участь у круглому столі такі експерти:

-         Галасюк Валерій (м.Дніпропетровськ), член Ради УТФА;

-         Шумило Ігор, радник Президента KES, Почесний член УТФА;

-         Дробязко Анатолій,  банківський  експерт, член УТФА;

-         Корнєєв Володимир, проф.,завідувач відділу фінансово-бюджетної політики Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;

-         Унковська Тетяна, член УТФА;

-         Бабич Ігор (м.Одеса) – член комісії з банківського аналізу УТФА

-         Москвін Сергій, народний депутат України 3-го скликання, екс-президент УТФА;

-         Черняховський В’ячеслав – страховий експерт,голова комісії УТФА зі страхування;

-         Шапран Віталій, головний аналітик РА «Експерт-Рейтинг», член Громадської ради НБУ, голова комісії УТФА з банківського аналізу;

-         Баріда Надія, доцент, докторант кафедри банківської справи КНЕУ;

-         Краснова Ірина, докторант кафедри менеджменту банківської діяльності КНЕУ;

-         Ходакевич Сергій, доцент, докторант кафедри банківської справи КНЕУ.

Спеціальний гість заходу – Яременко Сергій Олександрович,  екс-заступник голови НБУ (2005), незалежний експерт.

модератор заходу: Прозоров Юрій, президент УТФА.