Запрошуємо студентів кредитно-економічного факультету до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук
Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук – заохочується викладачами у індивідуальному порядку шляхом нарахування додаткових балів поточного контролю, залежно від якості роботи.
Студенти, які бажають прийняти учать у конкурсі (по профілю «банківська справа» або «фінанси, грошовий обіг та кредит», Перший тур), повинні до 01 грудня 2015 року подати на кафедру менеджменту банківської діяльності (відповідальний – доцент Нікітін А.В.) відповідно оформлену роботу. Наукова робота повинна відображати наслідки дослідження одного або груп актуальних питань, які стосуються банківської проблематики. Необхідно погодити тему дослідження із науковим керівником (з числа викладачів кафедри), який здійснюватиме керівництво шляхом консультування стосовно змісту й оформлення роботи.
Наукова робота повинна бути написана державною мовою з використанням комп’ютера. При цьому текст розміщується з одного боку білого паперу на аркушах А4, шрифт 14, інтервал 1,5 (до 40 рядків на сторінку). Загальний обсяг роботи: 20–25 стор. Робота брошурується (обсяг зброшурованої роботи не може перевищувати 30 стор.).
На титульній сторінці повинні міститись такі елементи: назва міністерства (Міністерство освіти і науки України), назва ВНЗу (ДВНЗ „КНЕУ імені Вадима Гетьмана”), назва факультету (КЕФ), назва теми (з підзаголовком „Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт”, тема: ”...”) спеціальність («банківська справа» або «фінанси, грошовий обіг та кредит»), прізвище та ініціали, номер групи і курс автора (авторів), прізвище та ініціали, посада та вчений ступінь наукового керівника, рік виконання (2014).
Робота повинна мати такі складові частини: план наукової роботи (зміст), вступ, 2-4 питання (параграфи), висновки, перелік використаних літературних джерел. У плані потрібно зазначити початкову сторінку кожної складової частини роботи.
Вступ (до 2 стор.) має містити обґрунтування актуальності теми, формулювання мети й завдань дослідження, посилання на джерела інформації, методи виконання досліджень.
Основну частину роботи (20-25 стор.) складають положення та результати дослідження. Тут наводиться короткий виклад сутності проблеми, з'ясовуються, чому вона виникла, наводиться огляд законодавчих актів, вітчизняних та зарубіжних літературних джерел, здійснюється аналіз ситуації, яка склалася в тій чи іншій сфері фінансових відносин і опрацьовуються шляхи вирішення проблеми. Роботу доцільно ілюструвати опрацьованими автором таблицями і графіками, діаграмами. При цьому використовується інформація, що міститься у статистичних збірниках та інших публікаціях, дозволені для оприлюднення дані звітності підприємств, фінансових органів, банків тощо.
За наслідками дослідження повинні бути сформульовані висновки (1-2 стор). Вони мають належати особисто автору і бути достатньо обґрунтованими (містити рекомендації і пропозиції).
Рукопис наукової роботи завершується переліком використаних літературних джерел (у порядку по мірі посилання у тексті роботи; не допускається зазначення у списку джерел, на які не було посилань у тексті роботи). При описі цих джерел необхідно дотримуватися існуючих правил бібліографії (зазначати діапазон сторінок у статтях, кількість сторінок у окремих виданнях тощо).
Додатково, науковий керівник створює шифрований титульний аркуш, готує анотацію (на шифр – два довільних слова), заповнює спільно зі студентом картку учасника конкурсу. Робота брошурується.