Щодо співробітництва між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та міжнародною сюрвейерською групою Cunningham Lindsey20 Листопада 2015р.

В рамках співробітництва між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та міжнародною сюрвейерською групою Cunningham & Lindsey на кафедрі страхування КНЕУ за домовленістю між завідувачем кафедри проф. Ольгою Гаманковою та генеральним директором Cunningham & Lindsey MCL-Ukraine Андрієм Семеновим в жовтні 2015 р. стартував проект «Міжнародна практика врегулювання великих страхових подій у світі та Україні», котрий включає цикл лекцій і ділову гру.

Проект спрямований на підвищення випускниками КНЕУ своїх конкурентних переваг на ринку праці в страховому секторі України. В рамках проекту генеральний директор Cunningham & Lindsey MCL-Ukraine Андрій Семенов поділиться зі студентами магістерської програми «Страховий менеджмент» та студентами 4 курсу фінансово-економічного факультету унікальними знаннями з широкого спектру питань, що стосуються теорії та практики страхування та врегулювання великих збитків. Він прочитає спеціально підготовлені лекції за такою тематикою:

1.Роль, значення, функції сюрвейєрів і лосс-аджастерів у врегулюванні збитків. Міжнародні тенденції.

2.Основні напрямки і методики роботи сюрвейєра при врегулюванні збитків. Міжнародний досвід. Огляд найбільших збитків на території України. Результати врегулювання. Практичний досвід.

3.Важливість, особливості та специфіка проведення огляду майна перед укладанням договору страхування (будівлі, споруди, обладнання, товарні запаси).

4.Особливості врегулювання збитків на великих промислових підприємствах (пожежа, техногенна катастрофа, аварії).

5.Особливості і методика врегулювання збитків в складських приміщеннях.

6.Специфіка врегулювання збитків товарних запасів на складах.

7.Особливості врегулювання збитків при проведенні будівельно-монтажних робіт.

8.Основні напрями та методика при врегулюванні збитків BI (перерва у виробництві).

9.Врегулювання збитків при транспортних перевезеннях (авіаційний, морський, автомобільний транспорт).

10.Врегулювання збитків  в аграрній сфері.

По закінченні лекційного циклу та успішного проходження випробування у вигляді ділової гри студенти отримають Сертифікати Cunningham & Lindsey MCL-Ukraine, які підтвердять їхні знання та  навички, необхідні для успішної професійної кар’єри в страхових компаніях.

Колектив кафедри страхування бажає успіхів слухачам!