Вітаємо переможців секції страхування21 Квітня 2015р.

14 квітня 2015 р. відбулося  засідання секції «Страхування»  82-гої загальноуніверситетської наукової студентської конференції «Соціально-економічні перспективи України у ХХІ столітті».

Близько 20 студентів фінансово-економічного факультету, в т.ч. студенти магістерської програми «Страховий менеджмент», взяли участь в обговоренні актуальних проблем страхування в Україні.

Відкрили роботу секції завідувач кафедри страхування проф. О.О. Гаманкова від імені університету та директор департаменту управління персоналом страхової групи «PZU Україна» В. Кушніренко від імені роботодавців. Модератор секції – доц. А.Л. Баранов.

На конференції були присутні і оцінювали доповіді студентів викладачі кафедри страхування, а також гості:

Валерій Кушніренко, директор департамента управління персоналом  персоналом ПАТСК «PZU Україна»  і ПАТСК «PZU Україна страхування життя»;

Марина Наумова, директор операційного управління ПАТ СК «PZU Україна страхування життя»;

Анатолій Усенко, начальник відділу економічної безпеки департамента безпеки ПАТ СК «PZU Україна»  і ПАТ СК «PZU Україна страхування життя»;

Оксана Лясоцька, головний спеціаліст управління страхування майнових ризиків департаменту управління родуктами ПАТ СК «PZU Україна».

Переможцями студентської секції конференції стали:

-   Кундеревич Наталя, ІV курс ФЕФ (тема доповіді – Страхування життя та пенсій: «точка неповернення», науковий керівник доц. кафедри страхування Стецюк Т.І.);

-   Семьонов Дмитро, ІVкурс ФЕФ (тема доповіді – Інтернет-страхування в Україні: проблеми, тренди та перспективи, науковий керівник доц. кафедри страхування Стецюк Т.І.);

-   П’явка Владислав, Vкурс ФЕФ (тема доповіді – Зарубіжний досвід врахування факторів ризику при визначенні премії за договорами страхування автотранспортних засобів, науковий керівник доц. кафедри страхування Кривошлик Т.Д.);

Переможці студентської секції конференції отримали подарунки від страхових компаній «PZU Україна» та «PZU Україна Страхування життя», а також можливість виступити на пленарному засіданні фінансово-економічного факультету, яке відбудеться 22 квітня 2015 р.

Вітаємо переможців!