Кафедра страхування та страхова компанія AXA успішно запустили проект «START@AXA»26 Вересня 2014р.

Кафедра страхування тісно співпрацює з провідними страховими компаніями України, серед яких вагоме місце займає Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування». У рамках такої співпраці реалізується проект «START@AXA», котрий покликаний посилити взаємодію між кафедрою страхування та СК «АХА» щодо підготовки магістрів за магістерською програмою «Страховий менеджмент». Участь у проекті дозволяє студентам зробити перший серйозний крок уперед у своїй професії, отримати перші практичні навички роботи в реальному бізнес-середовищі.
На початку нового навчального року на кафедрі страхування КНЕУ Страхова компанія «АХА Страхування» в рамках проекту «START @ AXA» проведена бізнес-гру для студентів магістерської програми «Страховий менеджмент». Бізнес-гра включала в себе групові та індивідуальні завдання, за якими студенти могли продемонструвати свої вміння та професійні навички, набуті під час навчання в університеті. У ході бізнес-гри представники СК «АХА Страхування» могли оцінити особистісні якості студентів, дали їм можливість продемонструвати такі навички, як уміння працювати в команді, уміння домовлятися, лідерство, презентаційні й аналітичні здібності.